{{ message.head }}

{{ message.text }}

Nasz zespół

Projekty graficzne

Oferujemy usługę projektowania wzorów według indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasi graficy służą pomocą w tej trudnej sztuce. Jeżeli są Państwo zainteresowani zaprojektowaniem wzoru prosimy o kontakt z naszym zespołem w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Aby zaprojektowanie wzoru było możliwe prosimy o przekazanie jak najbardziej szczegółowych i dokładnych instrukcji co do projektu.

Ważne są takie informacje jak:

• Przeznaczenie wzoru - w jakim celu będzie on wykorzystywany?
• Jakie informacje/przesłanie ma przekazywać?
• Czy mają się tam znaleźć jakieś konkretne elementy grafiki (np. logo firmy lub marki) oraz teksty?    
• Na jakich tekstyliach ten wzór będzie drukowany?
• Jaki będzie kolor tekstyliów?

Im więcej informacji otrzymamy i im bardziej będą one dokładne tym bardziej projekt będzie zbliżony do Państwa oczekiwań. Wszystkie informacje odnośnie czasu przygotowania projektu oraz wysokości opłaty uzyskają Państwo u naszego przedstawiciela handlowego.

Poniżej przedstawiamy szereg wzorów zaprojektowanych przez naszych grafików. Większość z nich została przygotowana z myślą o przedstawieniu naszych możliwości technologicznych w wielokolorowym sitodruku na tekstyliach promocyjnych. Część z nich, jak na przykład wzory footballowe, zostały przygotowane jako nasze propozycje dla Państwa. Wystarczy umieścić logo firmy lub hasło reklamowe na rękawku lub z tyłu koszulki a na przód wybrać jeden z proponowanych projektów aby otrzymać świetną koszulkę, którą zarówno Państwa pracownicy jak i klienci będą nosić z dużą przyjemnością.

Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z jednego z zaprojektowanych przez nas wzorów prosimy o kontakt.

Tel: +48 12 293 80 10

Fax: +48 12 293 80 28

Infolinia: 800 80 50 50

sales@promoexpress.pl

Zaloguj się