{{ message.head }}

{{ message.text }}

SPECJALNE TECHNIKI HAFTU

Haft Ażurowy

Lekkie i przejrzyste wypełnienie większych elementów, dające ciekawy efekt graficzny. Zalecane zastosowanie kontrastowego koloru nici w stosunku do koloru produktu.

Haft z Wypełnieniem Folią Ozdobną

Specjalna folia ozdobna oferowana w kilkunastu kolorach i deseniach. Nowoczesny i elegancki sposób na wypełnienie większych elementów wzoru. Zalecane dobranie koloru obrysu do tła folii.

Nici Metaliczne

Świetliste nici w odcieniach metalicznych, wzbogacające każdy wzór.

Nici Neonowe

Jaskrawe nici dostępne w szerokiej palecie kolorów. Doskonały sposób na wyróżnienie części lub całego wzoru. Szczególnie zalecane w sytuacjach, w których wymagana jest dobra widoczność.

Nici Świecące w Ciemności

Specjalnie impregnowane nici z efektem świecenia w ciemności. Polecane na imprezy w dyskotekach lub klubach.

Nici Cieniowane

Nici zawierające w szpulce kolor z tej samej palety barw (jasnych i ciemnych) o różnej tonacji. Stwarza to efekt ciekawych przejść tonalnych we wzorze.

Haft z Wypełnieniem Deseniowym

Poprzez całkowite wypełnienie oferowane w kilkunastu rodzajach ściegów, uzyskujemy wyjątkową fakturę wyhaftowanych wzorów.

Haft 3D

Znany również jako haft wypukły –  dodaje ciekawy efekt i nadaje modny wygląd wzoru. Ściegi na różnych płaszczyznach tworzą bogaty efekt trójwymiarowy.

Stebnówka

Ciekawy i innowacyjny rodzaj haftu wykonany przy użyciu niewielkiej ilości ściegów. Doskonały do haftowania „jasnych" liter na tekstyliach. Dobra alternatywa dla dużych powierzchni haftu.

Nici Wielobarwne

Kolorowe nici pozwalają uzyskać wielobarwne wypełnienie haftowanych elementów, dając unikalny efekt wizualny.

Haft Łączony z Aplikacją

Łączenie kilku różnych metod zdobienia daje bardzo ciekawe i niepowtarzalne efekty.

Nici Mieszane

Technika ta stwarza wyjątkowy efekt poprzez zmieszanie różnokolorowych pojedynczych nici w jednej partii. Mieszanie różnych kolorów i odcieni – niezliczone możliwości.

Zaloguj się