{{ message.head }}

{{ message.text }}

SPECJALNE TECHNIKI ZDOBIENIA

Po nadrukowaniu logo firmy lub wzoru, zwykła sztuka odzieży staje się uniformem, reklamą, lub nawet chodzącym billboardem. Dzięki najnowszym technologiom w dziedzinie zdobienia tekstyliów, twoje marki i logo będą się wyróżniać jeszcze bardziej. Poniżej prezentujemy najnowsze i najbardziej atrakcyjne techniki, które sprawią, że Twoje logo będzie chciało „wyskoczyć z koszulki". Wszystkie farby, z których korzystamy, są przyjazne środowisku naturalnemu, wolne od AZO oraz odpowiednio przebadane, aby zapewnić zgodność z wymogami, przepisami i dyrektywami Unii Europejskiej.

High Density

Farby o wysokiej gęstości umożliwiają osiągnięcie trójwymiarowego efektu, zachowując jednocześnie ostre i mocno zarysowane krawędzie wzoru. Jest to doskonałe rozwiązanie, gdy chcemy uwypuklić element wzoru lub zrobić nadruk imitujący fakturę.

Flock

Trójwymiarowy efekt zdobienia o strukturze weluru pozwoli osiągnąć ciekawy i unikalny rezultat. Możliwy do naniesienia zarówno na bawełnę, poliester, jak i na czapki baseballowe.

Gel

Przezroczysta, trójwymiarowa warstwa farby, dająca efekt „połysku” na wzorze. Żel jest doskonały do odtwarzania np. kropelek wody.

Jets

Szklane lub metalowe dżety naniesione na wybrane elementy wzoru lub całe logo nadają koszulce modny i efektowny wygląd.

Foil

Najbardziej błyszczący efekt metalicznego połysku. Folie dostępne są w różnych kolorach. Folia użyta we wzorze tworzy ciekawy efekt.

Gold\Silver Glitter

Strona A nadrukowana została na białym podkładzie, strona B mieni się bezpośrednio na odzieży. Farby połyskujące zapewniają przykuwający wzrok efekt blasku. Idealne rozwiązanie do zaakcentowania wzoru i nadające elegancki wygląd.

Metalic Gold

Migotanie to kolejny sposób na nadanie efektu połysku nadruku. Nieco mniej błyszczące niż efekt Glitter, farby z efektem mienienia się zachowują trwałość po wielu praniach.

Silver Shimmer

Strona A nadrukowana została na białym podkładzie, strona B mieni się bezpośrednio na odzieży. Migotanie to kolejny sposób na nadanie efektu połysku nadruku. Nieco mniej błyszczące niż efekt Glitter, farby z efektem mienienia się zachowują trwałość po wielu praniach.

 

Crystalina

Cząsteczki w farbie różnią się średnicą i dają efekt mienienia się na przezroczystym podłożu. Możliwość nakładania na inne kolory, aby uzyskać efekt iskrzenia.

Sugar

Małe iskrzące się cząsteczki zawarte w składzie farby, w magiczny sposób rozświetlają wybrane fragmenty nadruku.

Pearl

Małe mieniące się cząsteczki zawarte w składzie farby, nadają delikatności i elegancji wybranego fragmentu nadruku.

Puff

Farby rozszerzalne. Ten rodzaj farby powiększa znacząco swoją objętość podczas wysychania, dając miękko zaokrąglony, trójwymiarowy efekt.

Sponge Puff

Popularny w latach 80. ponownie wraca do łask. Miękkość gąbki nadaje trójwymiarowy wygląd gąbczastej faktury. Użyty w odpowiednim miejscu sprawi, że wzór naprawdę będzie się wyróżniał!

Leather Effect

Jak etykieta na Twoich ulubionych dżinsach. Efekt skóry to świetny sposób na uatrakcyjnienie wzoru bez kosztów i pracy potrzebnej na naszycie prawdziwej skórzanej naszywki.

Caviar Beads

Te malutkie przezroczyste kuleczki różnych rozmiarów i kolorów dają intrygujący efekt na wybranych elementach wzoru. Doskonały do tworzenia wrażenia mozaiki.

Glow in the Dark

Niezwykła, błyszcząca w ciemności farba do specjalnych efektów, idealna na imprezy lub wyjątkowe promocje, na przykład w barach lub dyskotekach.

Reflective

Ta farba ma takie same właściwości jak taśma odblaskowa i jest często wykorzystywana jako element ochronny w rozwiązaniach bezpieczeństwa, w odzieży szkolnej i roboczej.

UV Glow Ink

Świeci jasno w promieniach UV. Powrót do psychodelicznej ery lat 60. Świetny efekt do dyskotek i klubów.

Zaloguj się